Wyszukaj ogłoszenie
Wpisz szukane wyrażenie
Kategorie
Losowe ogłoszenie
Polecamy

Wyszukiwarka usług:

Informacje
Ilość ogłoszeń: 2632
Ilość kategorii: 15

reklama u nas
ogłoszenia turystyczne - bezpłatne
Ostatnio dodane ogłoszenia
Kategoria: - inne usługi

Pakowanie - praca dla par

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Buggingen

Zakres obowiązków:
- proste prace w magazynie wysyłkowym, pakowanie i komisjonowanie artykułów elektronicznych i biurowych

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- nastawienie na realizację powierzonych zadań
- dbałość o estetykę wykonywanej pracy
- dyspozycyjność na dłuższy pobyt
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- niemiecki warunki zatrudnienia
- stała praca
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- stawka 8,50€ brutto/h + dodatki na dojazdy

Do aplikacji na to stanowisko niezbędne jest zdjęcie całej sylwetki na jednolitym tle (zdjęcia z wakacji lub w plenerze nie nadają się do wykorzystania); zdjęcie stanowi integralną część profilu, na podstawie którego podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu, prosimy zatem podejść do tematu poważnie i wystrzegać się ,,minek,,, ,,buziaczków,,, okularów przeciwsłonecznych, rąk w kieszeni itp.

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje Cv wraz ze zdjęciem na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: PAK/DE/2014
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Euro Labora Euro Labora
e-mail: logistyka@euro-labora.com
tel. 324172056
woj. śląskie

Ogłoszenie dodane dnia: 11-11-2014
Aktywne do dnia: 11-11-2034
Odwiedzono: 434 razy