Wyszukaj ogłoszenie
Wpisz szukane wyrażenie
Kategorie

Wyszukiwarka usług:


Informacje
Ilość ogłoszeń: 2313
Ilość kategorii: 15

reklama u nas
ogłoszenia turystyczne - bezpłatne
Ostatnio dodane ogłoszenia
Kategoria: Sport i turystyka

Rodzinna Wielkanoc z Jogą i Pilates w ośrodku Tu i Teraz

17-21 kwietnia 2014 zapraszają na
JOGA & NATURA
RODZINNA WIELKANOC Z JOGĄ I PILATES
Nie siedź w domu - przeznacz ten czas dla siebie - na przyjemności i odpoczynek- pełną regenerację swoich sił. W otoczeniu natury, piękna i dopieszczając siebie - bo jesteś tego warta. Warsztaty dla rodzin z dziećmi oraz singli.
Przyjedź sama/sam lub z dzieckiem, mężem, partnerem. Nie musi uczestniczyć w zajęciach, wówczas ponosi tylko koszt noclegu i wyżywienia (dzieci płacą mniej). Cieszcie się wypoczynkiem i relaksem w nowym otoczeniu. Z dawką ruchu lub totalnym lenistwem. Nic nie musisz - możesz wiele!
Wyjazdowy warsztat to okazja by oderwać się od codzienności,. Czasami to jedyny czas, który możemy poświęcić sobie, więc nie warto go zmarnować.
W programie ok. 6 h zajęć jogi i pilates dziennie (możesz uczestniczyć we wszystkich lub w dowolnie wybranych), dodatkowo zajęcia jogi dla dzieci, warsztaty ,,lepienie w glinie,, oraz wycieczki do stadniny koni lub ,,Lawendowego pola,, .
ZAJĘCIA:
Warsztaty: joga dla początkujących, joga dla kręgosłupa, joga dla zaawansowanych (zajęcia rano i wieczorem), pilates, relaksacja (zajęcia wieczorne).
Wyjazd skierowany jest zarówno do osób, dla których byłby to pierwszy kontakt z jogą jak i regularnie praktykujących. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i zapoznać się z technikami jogi skutecznie poprawiającymi kondycję całego ciała.
MIEJSCE:
Ośrodek rozwoju osobistego ,,Tu i Teraz,, w Nowym Kawkowie położony jest w środku lasu, wtopiony w przepiękną warmińską przyrodę. Ogromny teren (ok. 40 ha) jest oddalony od zabudowań co sprzyja zjednaniu się z naturą, odpoczynkowi a także odkrywaniu Wewnętrznej Drogi. Każdy pokój posiada inny wystrój, część posiada własną łazienkę pozostałe wspólną na korytarzu w domu głównym. Termin: 17-21.IV.
Cena Całkowita z osobę dorosłą z wyżywieniem: 797-969 zł w zależności od opcji noclegowej.
Ośrodek Rozwoju Osobistego ,,Tu i Teraz,,
Nowe Kawkowo 52a, 11-042 Jonkowo,
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Tu i teraz TU I TERAZ
e-mail: kontakt@tuiteraz.eu
tel. 602 219 382, 662 759 576
woj. pomorskie

Ogłoszenie dodane dnia: 14-04-2014
Aktywne do dnia: 14-04-2034
Odwiedzono: 477 razy
Polecam usługi © Serwis ogłoszeniowy 2018 | PA