Wyszukaj ogłoszenie
Wpisz szukane wyrażenie
Kategorie

Wyszukiwarka usług:


Informacje
Ilość ogłoszeń: 2313
Ilość kategorii: 15

reklama u nas
ogłoszenia turystyczne - bezpłatne
Ostatnio dodane ogłoszenia
Kategoria: Budownictwo, remonty

Usługi budowlane - budowa domu, budowa obiektu usługowego

Posiadamy szeroką ofertę usług budowlanych, w tym specjalizujemy się w robotach budowlanych do stanu surowego otwartego, stanu surowego zamkniętego oraz deweloperskiego. Wykonujemy roboty budowlane zarówno dla domów mieszkalnych, jak również obiektów gospodarczych i usługowych.
Dla zainteresowanych zleceniem budowy domu oferujemy budowę domu etapami - stan zero (wykop, fundamenty), do stanu surowego (otwarty, zamknięty). Montaż więźby dachowej, pokrycie dachu. Dla zainteresowanych oferujemy również wykonanie stanu deweloperskiego.
Zainteresowanych zleceniem budowy obiektu usługowego lub gospodarczego zapraszamy do kontaktu celem uzgodnienia zakresu robót budowlanych, oferujemy również usługę Głównego Wykonawcy i wykonanie obiektu począwszy od projektu (współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi biurami projektowymi).
Bezpieczeństwo i jakość wykonania; solidnie i szybko. Fachowe doradztwo w doborze materiałów, pomoc w transporcie, umowa zawierająca gwarancję na wykonane roboty budowlane.
Zainteresowany współpracą z naszą firmą? Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 507 240 428 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:30 lub kontaktu e-mail: wycena@futuredevelopments.pl
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej galerii przykładowych realizacji na http://futuredevelopments.pl
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Paweł FHS
e-mail: wycena@futuredevelopments.pl
tel. 507 240 428
woj. małopolskie

Ogłoszenie dodane dnia: 07-09-2017
Aktywne do dnia: 07-09-2037
Odwiedzono: 113 razy
Polecam usługi © Serwis ogłoszeniowy 2018 | PA